تبلیغات
کچل کردن - سر تراشیدن رویا تیموریان دردسر ساز شد + عکس
نوشته شده توسط : رویا بلوری

[تصویر:  o2mb33h31fe01ddm6bf4.jpg]

کارگردان فیلم «شیفتگی»، درباره وضعیت اکران این فیلم بیان کرد: طبق نظر شورای پروانه نمایش مساله حجاب و سر تراشیده بازیگر زن این فیلم (رویا تیموریان) و نیز تک‌خوانی یک بازیگر زن دیگر برای اکران مشکل دارد و خواسته‌اند نسبت به رفع آن‌ها اقدام شود.

او با اشاره به اینکه اعضای شورای پروانه نمایش کاملا بر مواضع خود ایستاده‌اند، گفت: حضور یک بازیگر باسر تراشیدهدر حالی برای اکران عمومی «شیفتگی» مشکل ایجاد کرده است،‌ در حالیکه پیش از این چنین صحنه‌هایی در سینمای ایران سابقه داشته و در فیلم‌های «بچه‌های بد‌»، «سرب »‌، «آینه‌های روبرو» و «زندان زنان» موارد این چنینی را دیده‌ایم.


EXrozblog.comEX

زمانی عصمتی با بیان اینکه مساله تک خوانی زنان هم باید یکبار برای همیشه حل شود‌،افزود: صحنه‌های مربوط به تک‌خوانی بازیگر زن فیلم را می‌توان درست کرد، اما مساله اینجاست که با توجه به تغییر شرایط و زمانه شاید بهتر باشد برخی مواردی که از نظر شرعی حرام محسوب می‌شوند مورد بازنگری قرار گیرند؛ همانطور که بازی شطرنج زمانی حرام بود اما اکنون حلال است و مخصوصا در این فیلم آواز خوانی با صحنه‌های نامناسبی همراه نیست.
بنابر گزارش ايسنا این کارگردان همچنین اضافه کرد: در صحنه‌هایی کهرویا تیموریانبا سر تراشیده بازی می‌کند، امکان تغییر در صحنه وجود دارد اما باید برای هر دقیقه‌ سه تا چهار میلیون تومان هزینه کرد که این کار برای حدود هشت دقیقه فیلم حدود یکی دو ماه وقت می‌برد، در حالی‌که پس از جشنواره مونتاژ و صداگذاری جدیدی روی فیلم انجام شده و الان آماده نمایش است.


[تصویر:  o2mb33h31fe01ddm6bf4.jpg]


زمانی عصمتی اظهار کرد: در معاونت سینمایی دوره قبل چنین مساله‌ای وجود نداشت و مجوز ساخت فیلم را با ظاهری مردانه برای بازیگر اصلی زن گرفتیم،‌ اما اگر این شرایط بخواهد ادامه داشته باشد شاید باید از آن‌ها شکایت کرد که چرا کارهای غیرشرعی و غیرقانونی انجام دادند. با این حال امیدوارم با همکاری و وساطت‌ بزرگترها، مخصوصا آقایان ایوبی و احسانی این مساله حل شود.

در «شیفتگی»،رویا تیموریانو افسانه چهره‌آزاد با حضور لیلا زارع هنرنمایی کرده‌اند و بازیگران دیگری همچون سحر عبدالهی، بهداد رویان، هومن اشکبوس، مهسا ظریف، شایان ترابیان، مرتضی نسیم سبحان، لیلا بارگاهی، مجتبی لاله‌زاری، امیر جلالی، امیر زمانی، محسن عالم‌زاده، جمیله ستوده‌نیا، مهری زمانی و... در آن حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «شایسته زنی است که بیش از سی سال است شخصیت اصلی خود را فراموش کرده است. او پس از آشنایی با یک موزیسین جوان به نام غوغا و کمک به او برای رفع گرفتاریش، خود نیز دچار دگردیسی می‌شود.»
تاریخ انتشار : - | نظرات ()